REDSKAPSHENGER TOPIGG EFZ190MM
REDSKAPSHENGER TOPIGG EFZ190MM
Artikkel: 400392908
Nobb: 60105515
Find a store
Print
Redskapshenger i stål. Endeknott i plast.
Les mer
Specifikationer
Bredde:
90mm
Dybde:
190mm
Høyde:
75mm